Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 736,00 zł

Kolor

Kolor

Kosze na śmieci do łazienki

Aktywne filtry

Kosze na śmieci do łazienki

Szukasz oryginalnych i efektownych akcesoriów? Sprawdź, czy kosz na śmieci łazienkowy z naszej oferty nie znajdzie praktycznego zastosowania w Twojej łazience. W tej kategorii zebraliśmy modne i trwałe kosze na śmieci do łazienki o wielu pojemnościach, w kilku atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Jeśli chcesz, by kosz łazienkowy nawiązywał designem do pozostałych elementów wyposażenia – zajrzyj do tej kategorii!

Wybierz kosz łazienkowy o określonej pojemności

W naszej ofercie znajdziesz kosze na śmieci do łazienki w kilku praktycznych opcjach pojemnościowych. Możesz kupić np.:

  • - kosz na śmieci do łazienki 5l,
  • - kosz łazienkowy 3l,
  • - kosz łazienkowy 7l.

Kosz łazienkowy 5 l jest jedną z popularniejszych opcji o średniej pojemności. Wyjmowane wnętrze ułatwia utrzymanie go w maksymalnej czystości. Z kolei 3-litrowe kosze do łazienki to idealne rozwiązanie, gdy nie dysponujesz dużą ilością miejsca i nie generujesz takiej liczby odpadów, by konieczne było zastosowanie kosza na śmieci do łazienki 7l. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię mały kosz do łazienki, czy też większy łazienkowy kosz na śmieci – możesz mieć pewność, że w naszej ofercie znajdziesz model dopasowany do swoich potrzeb.

Kosz na śmieci łazienkowy – duży wybór wersji kolorystycznych

Jeśli planujesz, by kosz na śmieci do łazienki, który wybierzesz, nawiązywał kolorystycznie do pozostałych elementów wyposażenia – gwarantujemy, że w tej kategorii znajdziesz odpowiedni produkt. Szeroki wybór modnych kolorów sprawia, że możesz kupić, między innymi: kosz na śmieci do łazienki bambusowy, kosz łazienkowy czarny lub biały, czy też śmietnik do łazienki chromowany.

Kosze do łazienki - maksimum funkcjonalności

Wszystkie kosze łazienkowe – małe i duże, zostały zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Każdy z nich ma wygodne, praktyczne wypełnienie, które możesz szybko wyjąć i umyć pod bieżącą wodą z dodatkiem detergentu. Akcesoria łazienkowe z tej kategorii są trwałe, estetyczne i odporne na intensywne użytkowanie. Dla zmaksymalizowania Twojej wygody, kosze łazienkowe z naszej oferty zostały wyposażone w system nożnego otwierania pokrywy, umożliwiający wygodny i higieniczny sposób ich użytkowania. Większość modeli posiada również wolnoopadającą pokrywę, ograniczającą hałas podczas zamykania.

W naszej ofercie znajdziesz również designerskie i praktyczne stojaki na papier toaletowy, a także wytrzymałe haczyki do łazienki z bezinwazyjnym montażem. Możesz postawić na produkty spójne kolorystycznie, z tej samej linii lub mieszać style tworząc tym samym unikalny, własny styl.