Uchwyty i poręcze ścienne

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Uchwyty i poręcze ścienne

Aby osoba o obniżonej sprawności ruchowej mogła bez problemu korzystać z łazienki czy toalety, niezbędne jest zamontowanie w pomieszczeniu odpowiednich uchwytów dla niepełnosprawnych. W tej kategorii można znaleźć wysokiej jakości uchwyty i poręcze ścienne, które znacząco podniosą komfort życia. Montaż w łazience specjalnie przystosowanych poręczy umożliwia seniorom, osobom niesprawnym ruchowo i poruszającym się na wózku na w pełni bezpieczne korzystanie z urządzeń sanitarnych. W zależności od potrzeb można wybrać dostępne w taj kategorii różnego rodzaju ergonomiczne uchwyty łazienkowe dla  niepełnosprawnych m.in. proste, kątowe i uchylne z możliwością odchylenia o 90 stopni, a także uchwyty montowane przy toalecie, które posiadają podpórkę toaletową pozwalającą na  regulację szerokości rozstawu i wysokości.

Asortyment naszego sklepu obejmuje także poręcze wannowe, które umożliwiają osobie nie w pełni sprawnej ruchowo na przytrzymanie się podczas wchodzenia i wychodzenia z wanny. Zamontowana w łazience poręcz do wanny pozwoli pokonać bariery i codzienne ograniczenia związane z utrzymaniem równowagi. W toalecie dostosowanej dla osób niesprawnych ruchowo pomocny będzie również uchwyt przy toalecie, który pozwala również osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim bezpiecznie podtrzymać się podczas korzystania z toalety. Uchwyty toaletowe montowane są do ściany, istnieje także  możliwość wyboru modelu z dodatkową podpórką instalowaną w podłodze dla jeszcze większego podparcia.

Oferowane uchwyty i poręcze ścienne wykonane są z największą dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów, takich jak wodoodporna stal nierdzewna o lśniącej powierzchni idealna do łazienek, w których zastosowane są akcesoria w kolorze srebra. Dostępne są również białe uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych wykonane ze stali pokrytej tworzywem ABS z antypoślizgowymi wypustkami, które zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania.