Stopnie łazienkowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Stopnie łazienkowe

Osoby niepełnosprawne oraz seniorzy mają często problem z korzystaniem z tradycyjnej wanny. Bez odpowiedniego sprzętu łazienkowego dla osób starszych, wejście do wysokiej wanny związane jest często z odczuwanym dyskomfortem fizycznym, może także powodować u osoby nie w pełni sprawnej ruchowo ból, powodując strach i lęk przed kąpielą. W pokonywaniu barier i ograniczeń jak wejście i wyjście z wysokiej wanny pomocne są stopnie łazienkowe. Ich ergonomiczna budowa sprawia, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne i wygodne dla osoby o obniżonej sprawności ruchowej.


Wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria dla niepełnosprawnych są bezpieczne i wytrzymałe. Oferowany w naszym sklepie stopień do wanny zaprojektowany i sprawdzony przez specjalistów, został zrobiony z wodoodpornego aluminium i tworzywa sztucznego, dzięki czemu cała konstrukcja jest lekka i solidna. Z kolei staranne wykonanie i estetyczne wzornictwo sprawia, że podest łazienkowy dobrze komponuje się z resztą wystroju łazienki.


Schodek do wanny posiada regulowane nóżki, które zostały zabezpieczone gumowymi nakładkami antypoślizgowymi. Stopień wykonany został z tworzywa sztucznego przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, znacząco poprawiając stabilność i komfort podczas wychodzenia z wanny. Specjalna powierzchnia stopnia do wanny minimalizuje ryzyko poślizgu, dlatego osoba nie w pełni sprawna ruchowo może bez obaw wyjść z wanny.