Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 155,00 zł

Akcesoria prysznicowe

Aktywne filtry

Akcesoria prysznicowe

Kabina prysznicowa to przestrzeń, która powinna zapewniać nam komfort, relaks i regenerację. Aby to osiągnąć, niezbędne są odpowiednie akcesoria prysznicowe, które odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu i estetyce każdej łazienki. Choć często niedoceniane, to właśnie te detale decydują o tym czy nasze doświadczenia pod prysznicem będą przyjemne i bezproblemowe. Dobrze dopasowane akcesoria łazienkowe mogą przekształcić kabinę prysznicową w miejsce relaksu i odnowy, oferując użytkownikom zarówno wygodę, jak i styl.

Zestaw prysznicowy - kompleksowe rozwiązanie dla Twojej łazienki

  • Słuchawki prysznicowe czarne z wężem prysznicowym w tym samym kolorze - czerń doskonale wpisuje się w wystrój każdej łazienki, dodając jej stylu i klasy. A dzięki elastycznemu wężowi, użytkownicy mogą swobodnie regulować położenie słuchawki do prysznica oraz kontrolować strumień wody, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb. Rączki prysznicowe są zaprojektowane tak, aby zapewniać maksymalny komfort podczas kąpieli. Elastyczny wąż umożliwia łatwe i wygodne mycie całego ciała, niezależnie od jego rozmiaru czy konstrukcji kabiny prysznicowej. Dzięki takim akcesoriom prysznicowym, każda osoba może cieszyć się relaksującą kąpielą bez żadnych ograniczeń.

Słuchawki prysznicowe- relaksująca kąpiel pod prysznicem

Słuchawki łazienkowe zapewniają nie tylko komfort podczas kąpieli, ale także oszczędność wody i energii. Dzięki swojej wszechstronności i innowacyjnym rozwiązaniom są idealnym wyborem dla osób szukających relaksu i efektywności podczas codziennych rytuałów kąpielowych.

Słuchawki prysznicowe oszczędzające wodę – komfort i oszczędność

Te akcesoria prysznicowe to idealne rozwiązanie dla osób szukających ekologicznych rozwiązań. Najbardziej oszczędna słuchawka prysznicowa, w połączeniu z baterią wannową z prysznicem i zamontowanym perlatorem do wody, umożliwiają minimalizację zużycia wody podczas każdej kąpieli.

  • Słuchawki prysznicowe 3-funkcyjne - to innowacyjne rozwiązanie, które podnosi komfort kąpieli na zupełnie nowy poziom. Dzięki trzem różnym trybom strumienia wody, możesz dostosować swoje doświadczenie kąpieli do indywidualnych potrzeb i nastroju. Tryby strumienia wody, takie jak spray, massage, spray+massage, zużywają do 30% mniej wody od zwykłej słuchawki prysznicowej.
  • Słuchawki prysznicowe Start-Stop z przyciskiem zatrzymującym wodę - zapewniają wygodę, oszczędność wody oraz energii. Słuchawki prysznicowe oszczędzające wodę są zaprojektowane z myślą o minimalizacji zużycia wody bez utraty komfortu kąpieli. Przyciski zatrzymujące wodę pozwalają na chwilowe przerwanie strumienia, co jest szczególnie przydatne podczas mycia włosów, golenia czy aplikowania środków pielęgnacyjnych. Te nowoczesne słuchawki łazienkowe są idealnym wyborem dla osób pragnących połączyć komfort codziennej kąpieli z ekologicznymi rozwiązaniami.

Uchwyty na słuchawkę prysznicową - stabilność i estetyka

Dzięki uchwytom do słuchawki prysznicowej, można łatwo zamocować słuchawkę na wybranej wysokości, co jest szczególnie ważne dla zapewnienia wygody podczas codziennych rytuałów higienicznych. Odpowiednio dobrane uchwyty prysznicowe mogą znacząco poprawić ergonomię prysznica oraz jego akcesoriów łazienkowych, dostosowując go do indywidualnych potrzeb użytkowników.

  • Uchwyty prysznicowe regulowane - regulowane uchwyty umożliwiają ustawienie słuchawki prysznicowej na optymalnej wysokości. To szczególnie ważne w łazienkach użytkowanych przez osoby o różnym wzroście lub przez dzieci, które potrzebują niżej umieszczonej słuchawki.
  • Uchwyty prysznicowe mocowane na drążku - umożliwiają swobodne przesuwanie słuchawki prysznicowej w górę i w dół. Dzięki temu każdy użytkownik, niezależnie od wzrostu, może dostosować wysokość słuchawki łazienkowej do swoich preferencji, co znacznie zwiększa komfort korzystania z prysznica.

Węże prysznicowe - trwałość i elastyczność

Węże prysznicowe, jako jedne z najważniejszych akcesoriów prysznicowych, wykonane są z różnych materiałów, takich jak plastik, stal nierdzewna czy mosiądz. Najtrwalsze modele to te wykonane ze stali nierdzewnej, które są odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Węże te są często pokryte dodatkową powłoką ochronną, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez obaw o pęknięcia czy przetarcia.

  • Węże prysznicowe i ich długość - elastyczność węża jest kluczowa dla wygody użytkowania. Węże wykonane z elastycznych materiałów łatwo się wyginają i dostosowują do różnych pozycji podczas kąpieli. Standardowa długość węża prysznicowego wynosi od 1,5 do 2 metrów.
  • Węże prysznicowe z funkcją obrotu słuchawki o 360 stopni - dzięki tej technologii, użytkowanie słuchawki prysznicowej staje się bardziej elastyczne i wygodne, eliminując problem skręcania się węża oraz ułatwiając manewrowanie słuchawką. Skręcający się wąż prysznicowy to powszechny problem, który może być frustrujący. Funkcja obrotu eliminuje ten problem, pozwalając na swobodne korzystanie z prysznica bez konieczności ciągłego prostowania węża.

Każdy wybór akcesoriów prysznicowych powinien uwzględniać zarówno komfort użytkowania, jak i ich trwałość oraz estetykę, która wprowadza do łazienki niepowtarzalny styl. Niezależnie od tego, czy projektujesz nową łazienkę od podstaw, czy też chcesz odświeżyć istniejącą przestrzeń, odpowiednio dobrane akcesoria prysznicowe mogą znacząco poprawić jakość życia oraz sprawić, że łazienka będzie bardziej funkcjonalna. Jeśli chcesz by wnętrze Twojej kabiny prysznicowej było ergonomiczne, to półki łazienkowe wpasują się w jej każdy kształt i sprawią, że wybrane akcesoria łazienkowe znajdą swoje miejsce na półce. Warto też zaopatrzyć się w ściągaczki do wody, by za każdym razem szyby Twojej kabiny prysznicowej wyglądały świetnie. Wybierz takie produkty, które najlepiej będą odpowiadać Twoim potrzebom, i ciesz się idealnie wyposażoną przestrzenią prysznicową.