Blog

Zapchany odpływ w wannie lub prysznicu? Poznaj nasze sposoby
Czy zdarzyło Ci się kiedyś walczyć z zatkanym odpływem w prysznicu, wannie lub umywalce? Na 100%. Przepychanie rur nie należy do najprzyjemniejszych czynności, ale jest konieczne ...
czytaj więcej
Jak prać ręczniki, aby były miękkie i dłużej świeże?
Ręczniki odgrywają niebagatelną rolę w łazience. Dodają wnętrzu przytulności, dopełniają całą aranżację i stanowią przyjemny finał każdej kąpieli. Warto wiedzieć, jak prać ręczniki, żeby były miękkie i dłużej świeże, a do tego pięknie wyglądały i służyły przez lata.
czytaj więcej
Łazienka w stylu retro – jak urządzić wnętrze ze starą duszą?
Retro łazienka to wnętrze, w którym bogate wzornictwo sprzed lat śmiało łączy się z nowoczesnymi technologiami. W efekcie jest tu niesamowicie klimatycznie, a przy tym bardzo funkcjonalnie. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na łazienkę w starym stylu. Jesteś jedną z nich? Odkryj dedykowane produkty i sprawdzone pomysły do łazienki retro!
czytaj więcej
Jaki dywanik do łazienki kupić? Główne kryteria wyboru
Tekstylia łazienkowe wpływają na estetykę, przytulność i funkcjonalność wnętrza – podobnie zresztą, jak tekstylia w salonie czy sypialni. Przykładem takich dodatków są dywaniki do łazienki. Dostępne produkty różnią się pod względem materiału, rozmiaru, kształtu czy koloru. Zastanawiasz się, jaki dywanik do łazienki kupić? Poznaj najważniejsze, naszym zdaniem, kryteria wyboru.
czytaj więcej
Jak usunąć kamień z prysznica?
Kamień na kabinie prysznicowej nie należy do najbardziej pożądanych towarzyszy kąpieli. Zdecydowanie przyjemniej jest kąpać się w czystej i lśniącej łazience. Jednak mając w domu twardą wodę, mimo starań i tak może przyjść nam walczyć z trudnymi do usunięcia osadami. Jak poradzić sobie z uporczywym kamieniem w kabinie prysznicowej? Jak usunąć kamień z szyby prysznicowej, płytek, brodzika czy słuchawki? I czy istnieją skuteczne - domowe sposoby na
czytaj więcej
Wpisy 1 do 5 z 32 (1 Strona)