Blog

Ekskluzywne dodatki do łazienki zmienią ją w luksusowy salon kąpielowy
Czy marzysz o przemienieniu swojej łazienki w ekskluzywne i luksusowe miejsce relaksu? Dodatki odgrywają kluczową rolę w tworzeniu spójnego i eleganckiego wnętrza łazienki. Dzięki nim możesz dodać wyrafinowanego stylu i wrażenia luksusu do tego pomieszczenia. Jeśli szukasz inspiracji, oto kilka propozycji ekskluzywnych dodatków, które pomogą Ci zaaranżować spójne wnętrze łazienki.
czytaj więcej
Kamień w łazience - postaw na marmurowe dodatki
Podoba Ci się naturalny kamień w łazience, ale boisz się go wprowadzić na całych, dużych powierzchniach, np. pod postacią podłóg lub blatów? Zaproś do łazienki marmurowe akcesoria! Marmurowe dodatki łazienkowe dodają aranżacji szyku, klasy i szlachetności – bez śladu barokowego przepychu czy pałacowego chłodu.
czytaj więcej
Biała łazienka - jak o nią skutecznie zadbać?
Biała łazienka to najbardziej klasyczny pomysł na aranżację tego pomieszczenia. Właśnie łazienka w bieli jest najczęściej spotykana w polskich domach i mieszkaniach. Biel w łazience sprawia, że wnętrze wydaje się przestronniejsze, jaśniejsze i... higienicznie czyste. O ile oczywiście należycie zadbamy o porządek. Jeśli marzy Ci się łazienka na biało, która zawsze lśni i pachnie czystością, eksperci 4homexpert przygotowali dla Ciebie kilka praktyc
czytaj więcej
Akcesoria łazienkowe 2w1 i 3w1 - czy to dobre rozwiązanie?
Żyjemy w czasach „smart”. Tworzymy inteligentne domy i stawiamy na sprytne, multifunkcyjne dodatki wnętrzarskie. Kompaktowe produkty, które odgrywają kilka ról, to atrybut przede wszystkim łazienek. Czy akcesoria łazienkowe 2 w 1 i 3 w 1 są dobrym rozwiązaniem? Gdzie sprawdzą się najlepiej? I w jakich produktach do łazienki 3 w 1 i 2 w 1 mogą obecnie przebierać klienci? Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Miedziane akcesoria łazienkowe do łazienki w stylu industrialnym
Chcesz urządzić łazienkę w supermodnym stylu industrialnym? Szukasz dodatków, które pomogą Ci podkreślić przemysłowy charakter wnętrza? Postaw na miedziane akcesoria łazienkowe! Eksperci 4homexpert przygotowali krótki poradnik, który powinien przeczytać (nie tylko) entuzjasta kultowego stylu artystów z SoHo.
czytaj więcej
Wpisy 1 do 5 z 37 (1 Strona)