Blog

Jak wyczyścić zasłonę prysznicową? Sprawdzone sposoby na najczęstsze zabrudzenia i różne rodzaje zasłon
Aby codzienna kąpiel była przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem, a wystrój wnętrza zachwycał, niezbędne jest regularne czyszczenie zasłony prysznicowej – podobnie, jak brodzika czy wanny. Na zasłonkach lubią osadzać się resztki kosmetyków, kamień i pleśnie. Jak czyścić zasłonę prysznicową? Poznaj sprawdzone sposoby!
czytaj więcej
Łazienka w stylu boho – jak ją urządzić?
Łazienka boho z pewnością nie jest tak popularna, jak boho salon czy sypialnia. Dlatego decydując się na łazienkę w stylu boho masz wielką szansę uzyskać wnętrze nie do podrobienia – swoje prywatne mini SPA. Poznaj cechy charakterystyczne trendu boho i sprawdź, jakie dodatki boho do łazienki pomogą Ci wyczarować niezwykły, wakacyjny klimat.
czytaj więcej
Akcesoria łazienkowe bez wiercenia – dostępne rozwiązania i wskazówki montażowe
Akcesoria łazienkowe bez wiercenia dostarczają sporo dodatkowego miejsca do przechowywania rzeczy i ułatwiają organizację przestrzeni. Nie wymagają przy tym ingerencji w ściany. Do wyboru pozostają m.in. wieszaki i półki łazienkowe bez wiercenia. Przygotowaliśmy krótki przegląd dostępnych rozwiązań i kilka praktycznych wskazówek.
czytaj więcej
Bambusowe dodatki do łazienki – jak je wprowadzić do aranżacji?
Bambus - roślina kojarzona przede wszystkim z pożywieniem pandy wielkiej, to jeden z najpopularniejszych, naturalnych materiałów wnętrzarskich. Produkuje się z niego meble i dodatki. Dzisiaj zbadamy tajemnicę bambusowego trendu i podpowiemy Wam, gdzie pasują akcesoria łazienkowe z bambusa.
czytaj więcej
Wybór armatury do łazienki – czym się kierować?
Wanna, kabina prysznicowa, umywalka, bidet – każdy z tych elementów wyposażenia wymaga montażu armatury łazienkowej. Wybór kranów do łazienki to bardzo ważny etap urządzania wnętrza. Baterie łazienkowe pełnią bowiem zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Podpowiadamy, czym kierować się, kupując armaturę do łazienki.
czytaj więcej
Wpisy 1 do 5 z 21 (1 Strona)