Marki

 • AWD Interior

  AWD Interior

  AWD INTERIOR od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem oraz szeroką dystrybucją ponadczasowych kolekcji akcesoriów łazienkowych i elementów wyposażenia wnętrz.

 • Favorite Wellness

  Favorite Wellness

  Cały asortyment marki Favorite wytwarzany jest w polskiej fabryce Befaszczot, w procesach zoptymalizowanych pod kątem zużycia surowców. Aż 95% szczotek Favorite posiada naturalne surowce: włókna roślinne (kokosowe, tampico), włosie końskie, szczecina, kozina oraz drewniane oprawki. Drewno z certyfikatem FSC, poświadczającym jego pozyskiwanie bez szkody dla ekosystemu, stanowi łącznie 40% wykorzystywanych materiałów.

 • Q-BATH Premium Decor

  Q-BATH Premium Decor

  Im prostsza forma, tym wyższy stopień elegancji – cała sztuka polega na użyciu wysokiej jakości materiałów i dbałości o detale. Marka Q-BATH, choć debiutuje na polskim rynku, tworzona jest przez doświadczony zespół, który łączy wspólny cel: harmonizowanie piękna z funkcjonalnością. To wynik pasji podróżowania właścicieli oraz zamiłowania do tworzenia unikatowych produktów, które narodziło się wraz z założeniem wiele lat temu rodzimej marki AWD Interior. Inspiracją do powstawania kolejnych produktów Q-BATH jest fascynująca natura, finezyjna sztuka i pełna dysonansów architektura. Każda kolekcja to poszukiwanie nowych form i związków idealnych, dlatego marka korzysta z różnych materiałów – od naturalnych kamieni o oryginalnej strukturze po chromowaną stal, uzupełniając klasykę mniej standardowymi rozwiązaniami.