Sklep 4homexpert.com, którego właścicielem jest AWD Interior, to miejsce, w którym codziennie myślimy o naszych Klientach. Profesjonalny zespół z ponad 20-letnim doświadczeniem stworzył sklep internetowy, w którym królują akcesoria łazienkowe oraz asortyment niezbędny do wyposażenia domu, wpisujący się w ich potrzeby.

W ofercie znajdują się tysiące produktów z kategorii domu. Naszą dumą, którą od pierwszych chwil doceniają kupujący, są dwie marki własne: AWD Interior oraz Q-BATH Premium Decor. Produkty z tych kolekcji dostępne są zarówno w tysiącach sklepów w Polsce, jak i poza jej granicami. Teraz możesz nabyć je także w 4homexpert.com.

Wyjątkowy i oryginalny asortyment

Od ponad 20 lat dostarczamy wyjątkowy i oryginalny asortyment, pomagając urządzać łazienki oraz wnętrza mieszkań i domów. W codziennej pracy staramy się maksymalnie angażować w powierzone zadania, aby mieć pewność, że w 100% spełniamy marzenia naszych wymagających Klientów o nowoczesnym, eleganckim domu. 

Podstawą sukcesu proponowanych rozwiązań jest przemyślane połączenie tradycji i innowacyjności, które producenci wykorzystują podczas projektowania i produkcji poszczególnych towarów. Takie działania pozwalają skutecznie odpowiadać na zmieniające się trendy wnętrzarskie i tym samym potrzeby właścicieli budynków, którym zależy na funkcjonalnych i zarazem estetycznie wykończonych akcesoriach.

Decydując się na zakupy w sklepie 4homexpert.com możesz mieć pewność, że nabyte wyposażenie do łazienki oraz innych wnętrz, będzie pochodziło bezpośrednio od producenta lub od oficjalnego dystrybutora. Oznacza to, że są to produkty pełnowartościowe, wysokiej jakości, które przez wiele lat będą służyły Ci bez zarzutu.

Czego spodziewać się po asortymencie sklepu 4homexpert.com?

Tworząc ofertę produktową sklepu 4homexpert.com, skupiamy się na tym, aby znalazły się w niej niezbędne dodatki do domu, które sprawią, że codzienność stanie się łatwiejsza. Rokrocznie staramy się wprowadzać nowy asortyment, który jest idealnym dopełnieniem każdego wnętrza i który podkreśla jego charakter, a także pomaga w utrzymaniu czystości i harmonii.

Ważny dla nas jest nie tylko sam proces kreowania produktu i całościowej oferty, ale także skuteczność w dostarczaniu zamówionych przez Klienta towarów. 

Czym na tle konkurencji wyróżnia się sklep 4homexpert.com?

Cechy, które wyróżniają nasz sklep internetowy spośród innych podmiotów to przede wszystkim:

  • wieloletnie doświadczenie — firma AWD Interior, która jest właścicielem 4homexpert.com, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji akcesoriów łazienkowych, które polecane są szczególnie wymagającym Klientom;
  • wysoka jakość produktów — podczas procesu projektowania i tworzenia towarów producenci, od których pozyskujemy asortyment, starannie dobierają materiały, precyzyjnie łącząc je ze sobą. Tym samym dostarczają nam produkty wyjątkowe pod względem estetycznym i funkcjonalnym oraz zgodne z wszelkimi normami jakościowymi i handlowymi, które są zgodne z ich standardami;
  • oryginalne wzornictwo — proponowane rozwiązania są niebanalne pod względem wizualnym i jednocześnie w 100% praktyczne. Ich atrakcyjne i wyróżniające się wzornictwo wpisuje się w obowiązujące trendy wnętrzarskie;
  • ergonomiczny kształt — pozwala mieć pewność, że oferowane dodatki są poręczne, przez co jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników;
  • nowoczesne centrum logistyczne oraz doświadczony zespół sprzedażowo-zakupowy — przekładają się na najwyższe standardy obsługi Klienta, dzięki czemu może on mieć pewność, że w każdej sytuacji uzyska fachową pomoc. 

Sklep 4homexpert.com to miejsce, w którym dbamy o lepsze jutro. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stan środowiska naturalnego zależy od zaangażowania ludzi. Zrównoważona i odpowiedzialna sprzedaż to podstawa naszej działalności. Od początków istnienia tego miejsca optymalizujemy swoje działania. Dzięki małym, jednak znaczącym krokom (m.in. minimalizujemy zużycie energii) staramy się ze wszystkich sił dbać o otaczającą nas przestrzeń. Nasi pracownicy kwestie ekologiczne postrzegają jako integralną część swojej pracy.

4homexpert.com — miejsce pełne komfortu i ludzi z pasją

4homexpert.com to zespół ludzi z pasją, przed którymi asortyment łazienkowy i wyposażenie wnętrz nie mają tajemnic. To właśnie u nas uzyskasz niezbędne informacje i nabędziesz bez wychodzenia z domu potrzebne akcesoria do łazienki i pozostałych pomieszczeń.

Sklep 4homexpert.com stworzyliśmy z myślą o największym komforcie dokonywania zakupów online. Twoją satysfakcję stawiamy na pierwszym miejscu. W wykonywanej pracy najważniejsze są dla nas kompleksowość, profesjonalizm i przede wszystkim doskonała obsługa Klienta. W tym wyjątkowym miejscu pracują wykwalifikowane i doświadczone osoby, które są świetnymi doradcami, rozumiejącymi potrzeby i oczekiwania użytkowników proponowanych rozwiązań. Nie czekaj — poznaj nas i sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania!