Deska sedesowa wolnoopadająca wypinana AWD INTERIOR 1218 Swing PP biała

1218

89,00 zł

Dostępność: duża ilość
Ilość

Produkt ten znajdziesz w kategorii: Deski sedesowe

 

Wysyłka do 2 dni roboczych

 

Darmowa dostawa od 99 zł

 

Zwrot do 30 dni

 

Bezpieczne formy płatności

 

5 lat odpowiedzialności

 

Ochrona kupującego do 10.000 zł

 

Opinie – sprawdź co inni o nas piszą

Opis

Przedstawiamy naszą innowacyjną deskę sedesową SWING, która zapewnia nie tylko wygodę i funkcjonalność, ale także trwałość i łatwość użytkowania. Wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego polipropylenu, nasza deska sedesowa jest idealna do codziennego użytku.

Jedną z najważniejszych cech naszej deski sedesowej SWING jest system wolnego opadu SOFT CLOSE. Dzięki niemu, deska zamyka się powoli i cicho, eliminując niepotrzebne hałasy i ryzyko przypadkowego przytrzaśnięcia palców. To nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale także chroni deskę przed uszkodzeniami.

Dodatkowo, deska sedesowa SWING posiada system łatwego wypinania, co ułatwia jej czyszczenie i konserwację. Bez konieczności używania narzędzi, można szybko i łatwo zdjąć deskę, aby dokładnie oczyścić powierzchnię.

Nasza deska sedesowa SWING jest również dostępna w zestawie z nakładką sedesową dla dzieci, która ułatwia najmłodszym korzystanie z toalety. Ta praktyczna nakładka zapewnia bezpieczeństwo i wygodę, umożliwiając łatwiejsze siedzenie na desce toaletowej dla dzieci.

W komplecie z deską sedesową SWING znajduje się również zestaw montażowy, który umożliwia szybką i łatwą instalację. Wszystkie niezbędne elementy są dołączone, dzięki czemu możesz zainstalować deskę w swojej łazience bez żadnych trudności.

Nasza deska sedesowa SWING to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także estetyczne uzupełnienie Twojej łazienki. Jej minimalistyczny design pasuje do różnych stylów aranżacji i sprawia, że łazienka wygląda schludnie i elegancko.

Wybierz naszą deskę sedesową SWING wykonaną z lekkiego, trwałego polipropylenu. Z systemem wolnego opadu, łatwym wypinaniem i opcją dokupienia nakładki sedesowej dla dzieci, nasza deska sedesowa zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Odkryj nową jakość w swojej łazience dzięki deskom sedesowym SWING!

Deska sedesowa uniwersalna może być stosowana z wybranymi modelami muszli firm Cesanit, Koło, Roca (lista poniżej).

Cerstanit: Miska zawieszana Moduo cleanOn, Miska zawieszana Arteco new cleanOn, Miska zawieszana Cersania simpleOn, Miska zawieszana Delfi, WC kompakt Moduo, WC kompakt Arteco, WC kompakt Cersania simpleOn

Koło: Miska WC Rekord, Miska WC Idol

Roca: Victoria miska WC, Madalena miska WC, Victoria miska WC

Zalecamy przed zakupem sprawdzenie wymiarów posiadanej muszli i porównanie ich z wymiarami deski sedesowej. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy!

Informacje techniczne produktu
Marka
AWD Interior
Kod producenta
AWD02181218
EAN
5901812355676
Szerokość [cm]
37
Głębokość [cm]
44.5
Wysokość [cm]
4.5
Waga netto [kg]
1.32
Materiał główny
PP
Powiązane produkty