Ściągaczka do wody zawieszana na kabinę prysznicową

1766

98,00 zł
Dostępność: duża ilość
Opis

Ściągaczka do wody stosowana regularnie zapobiega osadzaniu się kamienia i kosmetyków na płytkach czy kabinie prysznicowej, które tworzą nieestetyczne zacieki i plamy, i są z czasem coraz trudniejsze do usunięcia.

Ściągaczka wykonana została z solidnej stali nierdzewnej i tworzywa. Wysokiej jakości guma dobrze ściąga wodę z powierzchni, a ergonomiczna budowa i uchwyt z antypoślizgową nakładką sprawiają, że jest bardzo wygodna i przyjemna w użyciu.

Dołączony do zestawu haczyk pozwala zawiesić ją na brzegu kabiny dzięki czemu zawsze jest pod ręką, kiedy tego potrzebujesz. Natomiast estetyczny wygląd nie zaburzy wystroju łazienki, tylko ładnie się w nią wkomponuje stając się dodatkową ozdobą.

Nasze ściągaczki do wody produkowane są z materiałów odpornych na działanie wilgoci i nie ulegają korozji przez długi czas. Mogą być stosowane nie tylko w łazience, ale będą także niezwykle pomocne jako ściągaczki do mycia okien i szyb.

Jeśli poszukujesz ściągaczki do wody zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na te akcesoria łazienkowe. Na pewno znajdziesz taką, która idealnie wpasuje się do wystroju Twojej łazienki, a nawet stanie się jej dodatkową ozdobą.

Informacje techniczne produktu
Szerokość [cm]
26.5
Wysokość [cm]
27.5
Głębokość [cm]
5.5
Waga netto [kg]
0.17
Materiał
stal nierdzewna + tworzywo sztuczne