Ściągaczka do wody czarna z przyssawką do zawieszania

1767

61,00 zł
Dostępność: duża ilość
Opis

Ściągaczka do wody z przyssawką do stosowania w łazience przy czyszczeniu kabin prysznicowych, parawanów nawannowych czy luster z wody i pary. Ściągaczki do wody pomagają w utrzymaniu czystości w strefie kąpieli usuwając nieestetyczne zacieki i plamy powstające z wody i użytych kosmetyków. Stosowane systematycznie zapobiegają osadzaniu się kamienia na kabinie prysznicowej, szklanych parawanach czy płytkach, które z czasem są coraz trudniejsze do usunięcia.

Ściągaczka łazienkowa została w całości wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest całkowicie odporne na działanie wilgoci, nie ulega korozji i będzie służyć przez długi czas. W zestawie znajduje się przyssawka, która pozwoli na zamocowanie jej w wygodnym miejscu, tak aby zawsze była dostępna i gotowa do użycia po każdym prysznicu.

Jeśli posiadasz łazienkę w stylu loft lub industrialnym jest to ściągaczka do wody idealna dla takiego wystroju. Czarny mat nie tylko pięknie wkomponuje się w przestrzeń nie zaburzając jej harmonii, ale będzie dodatkową ozdobą. Jeśli interesują Cię trwałe i solidne akcesoria do łazienki, które pomogą Ci zadbać o porządek powinieneś posiadać ten produkt w swojej łazience.

Informacje techniczne produktu
Szerokość [cm]
22
Wysokość [cm]
22.7
Głębokość [cm]
3.3
Waga netto [kg]
0.11
Materiał
tworzywo sztuczne