Ściągaczka do wody zawieszana

1768

88,00 zł
Dostępność: duża ilość
Opis

Ściągaczka do wody może być stosowana do czyszczenia kabin prysznicowych, parawanów nawannowych lub luster z wody i pary. Stosowanie ściągaczek po każdej kąpieli pozwala zachować czystość w łazience, usuwając nieestetyczne zacieki z wody i kosmetyków, które są bardzo widoczne na szklanych, błyszczących powierzchniach. Chroni to także przed osadzaniem się kamienia, który z czasem jest coraz trudniejszy do usunięcia.

Poręczna ściągaczka do wody została wykonana z wysokiej jakości stopu cynku i stali nierdzewnej. Zastosowane materiały są odporne na działanie wody, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu o podwyższonej wilgotności jakim jest łazienka. Natomiast srebrny połysk nadaje jej bardzo eleganckiego i estetycznego wyglądu, który będzie pasował do większości łazienek z elementami w kolorze chromu. Dlatego ściągaczka umieszczona nawet w centralnym miejscu pomieszczenia nie zaburzy jego wystroju.

Dołączony do zestawu haczyk na ściągaczkę, który montowany jest na taśmie samoprzylepnej o wysokiej sile klejenia pozwoli na powieszenie jej w wygodnym i dostępnym miejscu, tak aby zawsze była pod ręką, gotowa do użycia. Jeśli interesują Cię ściągaczki do wody w naszym sklepie znajdują się te akcesoria łazienkowe w wielu stylach, kolorach oraz wykonane z różnych materiałów, dostosowane do Twoich potrzeb.

Informacje techniczne produktu
Szerokość [cm]
25.7
Wysokość [cm]
19.3
Głębokość [cm]
3.3
Waga netto [kg]
0.2
Materiał
stop cynku + stal nierdzewna + tworzywo sztuczne