Nakładka na deskę AWD INTERIOR Baby-SWING 1283 biała PP

1283

22,40 zł

Dostępność: duża ilość
Ilość

Produkt ten znajdziesz w kategorii: Deski sedesowe

 

Ochrona kupującego do 10.000 zł

 

Opinie – sprawdź co inni o nas piszą

 

5 lat odpowiedzialności

 

Zwrot do 30 dni

 

Darmowa dostawa od 99 zł

 

Wysyłka do 2 dni roboczych

 

Bezpieczne formy płatności

Opis

Przedstawiamy naszą wygodną i funkcjonalną nakładkę toaletową dla dzieci, która idealnie pasuje do deski toaletowej SWING, która znajduje się również w naszej ofercie. Nasz produkt został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić dzieciom przejście z nocnika do korzystania z tradycyjnej toalety.

Nakładka toaletowa jest wygodna w użyciu i zapewnia bezpieczeństwo podczas korzystania z toalety. Dzięki jej specjalnemu kształtowi i rozmiarowi, doskonale pasuje na deskę toaletową SWING, zapewniając stabilność i wygodę podczas siedzenia. Twoje dziecko będzie czuło się pewnie i bezpiecznie.

Nasz produkt jest wykonany z trwałego i łatwego do czyszczenia materiału PP, który jest zarówno lekki i bezpieczny, a jednocześnie solidny. Nakładka toaletowa jest także odporna na wilgoć, co zapewnia jej długotrwałe użytkowanie i prostotę w utrzymaniu czystości.

Instalacja nakładki toaletowej jest prosta i szybka. Należy umieść ją przy zawiasach na desce toaletowej SWING i upewnić się, że jest dobrze dopasowana. Od spodu klapy deski sedesowej SWING znajdują się zaczepy pozwalające na podniesienie nakładki do góry w momencie, gdy nie jest potrzebna. Nakładkę można równie prosto wymontować i pozostawić samą deskę toaletową SWING w swojej toalecie. 

Nasza nakładka toaletowa dla dzieci pasująca do deski toaletowej SWING to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Pomaga w procesie nauki samodzielnego korzystania z toalety, zapewniając bezpieczeństwo i komfort. Wybierz naszą nakładkę toaletową i stwórz przyjemne i pozytywne doświadczenie Twojemu dziecku podczas nauki higieny osobistej.

Uwaga - nakładka na deskę jest kompatybilna wyłącznie z deską sedesową SWING 1218 marki AWD Interior.

Informacje techniczne produktu
Marka
AWD Interior
Kod producenta
AWD02181283
EAN
5901812356352
Szerokość [cm]
30.5
Głębokość [cm]
40
Wysokość [cm]
2
Waga netto [kg]
0.22
Materiał główny
PP
Powiązane produkty