Prezent od naszego Zajączka!

   29/03/2024     Aktualności
Prezent od naszego Zajączka!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia pełne radości, nadziei i wzajemnej życzliwości! Niech ten wyjątkowy czas będzie dla Was pełen ciepła, miłości i spokoju w gronie najbliższych.

Wraz z nadejściem Wielkanocy, mamy dla Was specjalną niespodziankę prosto od naszego kochanego Zajączka! Już teraz możecie skorzystać z wyjątkowej promocji, która doda jeszcze więcej uroku Waszym świątecznym przygotowaniom.

W prezencie od naszego sympatycznego Zajączka oferujemy Wam możliwość skorzystania z 20% zniżki na Wasze zakupy w naszym sklepie internetowym. Aby aktywować zniżkę, podczas składania zamówienia wpiszcie kod promocyjny "ZAJĄC" w odpowiednim polu. Zobaczycie od razu obniżoną cenę Waszego koszyka. Nasza wielkanocna oferta trwa od 29 marca do 1 kwietnia 2024 roku, dając Wam cztery dni, by skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Pamiętajcie, że promocją nie są objęte produkty już przecenione. Promocja dotyczy wyłącznie pełnowartościowych produktów, co pozwoli Wam cieszyć się zniżką na najnowsze akcesoria łazienkowe i inne ulubione artykuły w naszej ofercie.

Życzymy Wam, aby ta Wielkanoc była pełna radości, uśmiechu i wyjątkowych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech promocja od Zajączka dodatkowo upiększy Wasze świąteczne przygotowania i sprawi, że te Święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe!

Powiązane posty