Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 37,00 zł - 155,00 zł

Słuchawki prysznicowe

Aktywne filtry

Słuchawki prysznicowe

Słuchawki prysznicowe są niezbędne w każdej łazience. Jeśli ta, której dotychczas używałeś, nie nadaje się już do użytku, zdecyduj się na wybór słuchawki prysznicowej z naszej oferty. Znajdziesz tu także funkcjonalne uchwyty oraz węże do słuchawki prysznicowej. Niezależnie od tego, jakie akcesoria łazienkowe są potrzebne, w 4homexpert zadbamy o to, by Ci je dostarczyć.

Uchwyty, węże i słuchawki prysznicowe — szeroki wybór w 4homexpert

Kompletujesz elementy składające się na wyposażenie Twojej łazienki? A może stwierdziłeś, że przyda się słuchawka do wanny lub uchwyty prysznicowe zwyczajnie się zużyły? Odwiedzając stronę naszego sklepu, możesz mieć pewność, że znajdziesz dokładnie te produkty, które Cię interesują. 

Wysokiej jakości słuchawki do prysznica z wężem

Oferowane przez nas akcesoria łazienkowe to gwarancja najwyższej jakości. Jeśli szukasz dobrej słuchawki prysznicowej, zdecyduj się na taką o ergonomicznej budowie, przy której zastosowano wysokiej klasy tworzywo sztuczne ABS. Zapewnia to wysoką funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu właśnie takiego materiału słuchawka do prysznica jest odporna na działanie wody. Nieestetycznie wyglądający osad i widoczna korozja to problem, o którym będzie można zapomnieć. Warto podkreślić, że wszystkie nasze słuchawki obejmuje 5-letnia gwarancja. Co więcej, specjalna budowa słuchawki prysznicowej pozwala regulować strumień wody.

Przy okazji zadbaj o to, by wąż do kabiny prysznicowej był równie funkcjonalny. W tym celu najlepiej wybierz taki, który obraca się o 360 stopni. Ważne, by węże do słuchawki prysznicowej były wykonane z materiałów odpornych na wilgoć

Pomocne uchwyty prysznicowe

Jeśli często korzystasz z prysznica, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że uchwyt do węża prysznicowego mocowany na drążek jest rozwiązaniem niezwykle praktycznym. Możesz umieścić w nim słuchawkę prysznicową wtedy, gdy chcesz, by strumień wody leciał na Ciebie z góry.

Słuchawka prysznicowa z wężem i uchwytem to niejedyne akcesoria, jakie możesz u nas znaleźć. W ofercie mamy także takie elementy jak perlatory do baterii, które montuje się w celu oszczędzania wody. Z kolei jeśli interesują Cię dozowniki do mydła i inne dodatki do łazienki, je również u nas znajdziesz!

Zobacz kategorie Słuchawki prysznicowe