Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 137,00 zł - 581,00 zł

Poręcze ścienne

Aktywne filtry

Poręcze ścienne

Aby osoba o obniżonej sprawności ruchowej mogła bez problemu korzystać z łazienki czy toalety, należy zaopatrzyć pomieszczenie w akcesoria do łazienki dla niepełnosprawnych: uchwyt do wanny, prysznica i WC dla seniora, taborety prysznicowe i podesty. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości poręcze, które znacząco podniosą komfort życia. 

Uchwyty do wanny i toalety dla seniorów i niepełnosprawnych

Montaż specjalnie przystosowanych uchwytów do wstawania i wychodzenia z wanny umożliwia seniorom, osobom niesprawnym ruchowo i poruszającym się na wózku na w pełni bezpieczne korzystanie z urządzeń sanitarnych. W zależności od potrzeb możesz wybrać ergonomiczny uchwyt łazienkowy prosty, z podpórką, kątowy lub uchylny z możliwością odchylenia o 90 stopni. Oferujemy również uchwyty do WC dla niepełnosprawnych montowane przy toalecie, jak np. podpórkę toaletową mocowaną do muszli klozetowej, która posiada możliwość regulacji wysokości oraz szerokości.

Poręcze ścienne

Wśród akcesoriów do łazienki dla niepełnosprawnych znajdziesz także poręcze ścienne, które umożliwiają osobie nie w pełni sprawnej ruchowo na przytrzymanie się podczas wchodzenia do wanny i wychodzenia z niej. Uchwyty do łazienki dla osób niepełnosprawnych i seniorów pozwolą pokonać bariery i codzienne ograniczenia związane z utrzymaniem równowagi. W toalecie dostosowanej dla osób niesprawnych ruchowo pomocny będzie również uchwyt ścienny do WC, który pozwala osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim bezpiecznie podtrzymać się podczas korzystania z toalety. Poręcze toaletowe montowane są do ściany. Istnieje także możliwość wyboru modelu z dodatkową podpórką instalowaną w podłodze dla jeszcze większego podparcia.

Akcesoria do łazienki dla niepełnosprawnych – materiały 

Oferowane akcesoria do łazienki dla niepełnosprawnych, czyli uchwyty wannowe i toaletowe, wykonane są z największą dbałością z wysokiej jakości materiałów. Możesz wybrać poręcze stworzone z wodoodpornej stali nierdzewnej o lśniącej powierzchni. Takie uchwyty przy wannie i prysznicu dla seniora i niepełnosprawnych idealnie sprawdzą się we wnętrzu, w którym zastosowane są akcesoria łazienkowe w kolorze srebra. Posiadamy również białe uchwyty do ściany dla niepełnosprawnych wykonane ze stali pokrytej tworzywem ABS z antypoślizgowymi wypustkami. Zapewnią one bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Poręcze do wanny i WC to niejedyne dostępne w 4homexpert akcesoria dla niepełnosprawnych. Oferujemy również ławeczki na wannę oraz taborety prysznicowe, które zagwarantują wygodne i bezpieczne korzystanie z łazienki. Polecamy też podest do wanny umożliwiający komfortową kąpiel. Sprawdź wszystkie akcesoria do łazienki dla niepełnosprawnych i seniorów – uchwyty do wanny, prysznica i WC – i wybierz najbardziej odpowiednie.