Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 87,00 zł

Sposób montażu

Sposób montażu

Wieszaki ścienne

Aktywne filtry

Wieszaki ścienne

Szukasz kolejnego miejsca w łazience, które zwiększy jej możliwości przechowywania i ułatwi organizację? Wieszak na przyssawki do łazienki, a także modele zawieszane na drzwi, sprawdzą się w praktycznym zastosowaniu bez inwazyjnego montażu. To właśnie taki wieszak łazienkowy ścienny sprawi, że zachowasz glazurę w nienaruszonym stanie, zyskując jednocześnie nowe miejsce do przechowywania szlafroków i ręczników. Sprawdź, jakie wieszaki do łazienki na przyssawki i haczyki na drzwi oferujemy. Wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom!

Wieszaki samoprzylepne – duży wybór nowoczesnych modeli

Wieszaki ścienne do łazienki z naszej oferty dostępne są w wielu atrakcyjnych wariantach. Ciekawy, współczesny design i wiele wersji kolorystycznych sprawiają, że w tej kategorii szybko znajdziesz wieszak dopasowany do aranżacji Twojej łazienki. Samoprzylepne haczyki ścienne to również świetne rozwiązanie na bezinwazyjny montaż na dowolnej powierzchni. Haczyki na ścianę do łazienki cenią również osoby wynajmujące mieszkanie, którym umowa zakazuje jakiejkolwiek ingerencji w strukturę ścian lub glazury.

Praktyczne wieszaki na drzwi do łazienki

Haczyki do łazienki mogą mieć również formę sprytnego wieszaka, który zawiesza się na górnej części drzwi lub osłony prysznicowej. Wieszaki do drzwi z naszej oferty mają opcjonalnie 2, 3, 4 i więcej uchwytów w różnorodnej kombinacji. Możesz wykorzystać je zarówno jako praktyczne haczyki na ręczniki lub zawiesić na nich szlafrok, peniuar i inne akcesoria, których potrzebujesz w łazience. Jeśli interesuje Cię ciekawy, nowoczesny wieszak na drzwi łazienki – koniecznie sprawdź nasze propozycje z tej kategorii! Oferujemy duży wybór haczyków ściennych do wygodnego montażu:

  • - przykręcane,
  • - na przyssawki,
  • - przyklejane za pomocą taśmy samoprzylepnej,
  • - do zawieszenia np. na kabinę prysznicową.

Jeśli na haczykach chcesz powiesić coś lżejszego – z powodzeniem możesz wykorzystać te na wygodne, nieinwazyjne przyssawki. Jeżeli jednak poszukujesz rozwiązania na zawieszenie cięższych rzeczy np. ręczników, czy szlafroka – wybierz te na taśmie lub przykręcane.

Wszystkie haczyki i wieszaki przykręcane posiadają zestaw montażowy w postaci śrub i kołków. Dla osób, które nie chcą ingerować w strukturę ściany lub glazury szczególnie polecamy zapoznanie się z rozwiązaniem w postaci wieszaków montowanych na taśmie.

Wieszaki na przyssawkę – bezinwazyjne i praktyczne

Wieszaki ścienne do łazienki na przyssawkę powinny być przymocowane do gładkiej glazury lub szklanej powierzchni. Ich skuteczność wynika z działania podciśnienia, które wytwarza się pod powierzchnią przyssawki,

Haczyki do łazienki, wieszaki ścienne i inne akcesoria z tej kategorii nie są jedynymi produktami, jakich szukasz? Sprawdź koniecznie pozostałą ofertę naszego sklepu. Znajdziesz w niej inne akcesoria łazienkowe, takie jak np. nowoczesny wieszak na ręczniki w kolorze lastryko, czy praktyczne stojaki na papier toaletowy.